Neden bize :-


Bitkiler dünyanın en karmaşık organizmalara bazı ve insan varlığının her zaman onları tamamen bağımlı olmuştur. İnşaat malzemeleri, tekstil, etcetera oksijen, gıda, enerji, ilaç, gibi kullanışlı şeyler için bitkiler üzerine güveniyoruz.


Eski zamanlardan beri dikkat çekici becerilerini otlar ile Mısırlılar göstermiştir. Antik papirüs tomarları Kimyon tohumu, mercanköşk, nane, maydanoz, calendula, ebegümeci ve anason gibi bitkiler de dahil olmak üzere 700'den fazla bitkisel ilaçlar referansı yok. 


Otlar tıp en eski ve en çok kullanılan formu vardır :-
İlk kabileler zamandan beri botanik dünya medicine.i insan fizyolojisi bizim birincil kaynağı besinler ile senkronize gelişmiştir ve bu çok şaşırtıcı değil biochemicals tarafından çevre, bitkilerde otlar bizim bedenleri ve zihinleri güçlü etkileri olabilir sağlanan oldu. Kabaca eczacılık % 85'i çıkarılan veya bitkilerden verişi.


O zamandan beri uzun yıllar geçti işlendi, ancak Mısır hala kaliteli ot tohumları şeklinde planlama için bilinir, çiçekler ve yapraklar. Firavunlara kez, El Fayoum ot ve baharat yetiştirme için en ünlü oldu.