Hakkımızda


Otlar International için alma ve vermeMısırlı sahip olduğu ve yönetilen büyüyen, işleme ve otlar, baharatlar, tohum, çiçek kes, sabit yağlar ve esansiyel yağlar verme şirket var.


Ticaret Firmamız ilk olarak Mısır otlar Avrupa, Asya ve dünyanın diğer yerlerinde Mısır otlar için Pazar tespit eden bir girişimci tarafından 2008 yılında başladı. İhracat otlar ihracat ve pazarlama işlevlerini Mısır otlar yönetir. Biz de ISO sertifikalı vardır; ISO 22000: 2005 Kategori: E.


Çiftçilerin bir cemaat bizim ağ oluşur, perakendeciler ve 50 yılı aşkın var Toptancılar ot üretimde deneyim.


Sadece büyüyen otlar için en uygun yöntemleri kullanacağız, biz de özel yapılmış makine temiz, Kuru ve otlar ezmek için fabrikalarımızda. Paketleme fabrikaları içinde otlar müşterilerimize verme son adım kadar gerçekleşir.


Biz tam olarak kalite bizim hizmet ve ürünler açısından öneminin farkında. İhracat otlar temel amacı kaliteli otlar ham haliyle ihracat etmektir. Biz de en kısa sürede içinde hedefine ulaşmadan ve rekabetçi piyasa fiyatları Bakımı siparişler için çalışıyoruz.


Bizim otlar çiftlik, süreçleri ve Mısır'daki Fayoum Valiliği çevre alanlarında depolanır. Ayrıca çiftçiler böylece çiftçilerin sürekli olarak yüksek kaliteli otlar büyümeye hemen bitkileri aldıktan sonra ödemelerini sağlayan bir strateji izleyin.


                                   

Emirlerimiz Bulgaristan, Singapur, Malezya, Almanya, Polonya, Türkiye, Iran, Georgia ve Sırbistan gibi ülkelerde ulaştınız.